Suport për blerje !
Ofertë!

BBQ2000 – Barbekju me gas 7.2Kw me kapak dhe rrota

Çmimi origjinal qe: 24,680 L.Çmimi i tanishëm është: 23,500 L.

-5%

Barbekju me gas 7.2Kw me kapak dhe rrota

BBQ2000 - Barbekju me gas 7.2Kw me kapak dhe rrota 24,680 L Çmimi origjinal qe: 24,680 L.23,500 LÇmimi i tanishëm është: 23,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BBQ2000 – Barbekju me gas 7.2Kw me kapak dhe rrota”