Suport për blerje !
Ofertë!

BBQ1001 – Tel zgare Inoksi dysh 35x25cm

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,350 L.

-10%

Tel zgare Inoksi dysh 35x25cm

BBQ1001 - Tel zgare Inoksi dysh 35x25cm 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,350 LÇmimi i tanishëm është: 1,350 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tel zgare Inoksi dysh 35x25cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BBQ1001 – Tel zgare Inoksi dysh 35x25cm”