Suport për blerje !
Ofertë!

BBQ1019 – Tel zgare Inoksi dysh per peshk 66x14cm

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-19%

Tel zgare Inoksi dysh per peshk 66x14cm

BBQ1019 - Tel zgare Inoksi dysh per peshk 66x14cm 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tel zgare Inoksi dysh per peshk 66x14cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BBQ1019 – Tel zgare Inoksi dysh per peshk 66x14cm”