BAH1010 – Tub ajri spiral me kapje te shpejte 10m
1,350 L 990 L Shtoje në shportë
Ofertë!

BAH1010 – Tub ajri spiral me kapje te shpejte 10m

990 L

-27%
Brand:BORMANN

Tub ajri spiral me kapje te shpejte 10m

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub ajri spiral me kapje te shpejte 10m