Aspirator 1300W

Aspirator 1300W

8,500 L

Aspirator 1300W me depozite 30 lt


Kodi: VC13301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspirator 1300W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *