Suport për blerje !
Ofertë!

AGSB51603 – Shpate 16″ per motosharra CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168

Çmimi origjinal qe: 1,800 L.Çmimi i tanishëm është: 1,490 L.

-17%

Shpate 16″ per motosharra CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168

AGSB51603 - Shpate 16" per motosharra CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168 1,800 L Çmimi origjinal qe: 1,800 L.1,490 LÇmimi i tanishëm është: 1,490 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shpate 16″ per motosharra CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AGSB51603 – Shpate 16″ per motosharra CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168”