Suport për blerje !
Ofertë!

YT-84933 – Palle 50cm 0,325” 1.3mm 78dh

Çmimi origjinal qe: 1,300 L.Çmimi i tanishëm është: 1,150 L.

-12%

Palle 50cm 0,325” 1.3mm 78dh

YT-84933 - Palle 50cm 0,325'' 1.3mm 78dh 1,300 L Çmimi origjinal qe: 1,300 L.1,150 LÇmimi i tanishëm është: 1,150 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 50cm 0,325” 1.3mm 78dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-84933 – Palle 50cm 0,325” 1.3mm 78dh”