Suport për blerje !
Ofertë!

90PX045E – Zinxhir i gatshem pa kend 3/8” 1.1 mm – 22.5 Dh

Çmimi origjinal qe: 1,800 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-6%

Zinxhir i gatshem pa kend 3/8” 1.1 mm – 22.5 Dh

90PX045E - Zinxhir i gatshem pa kend 3/8'' 1.1 mm - 22.5 Dh 1,800 L Çmimi origjinal qe: 1,800 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:OREGON

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir i gatshem pa kend 3/8” 1.1 mm – 22.5 Dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “90PX045E – Zinxhir i gatshem pa kend 3/8” 1.1 mm – 22.5 Dh”