Suport për blerje !
Ofertë!

89227 – Rakoderi e shpejte 3/4″ me bllokues uji

Çmimi origjinal qe: 120 L.Çmimi i tanishëm është: 100 L.

-17%

Rakoderi e shpejte 3/4″ me bllokues uji

89227 - Rakoderi e shpejte 3/4" me bllokues uji 120 L Çmimi origjinal qe: 120 L.100 LÇmimi i tanishëm është: 100 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rakoderi e shpejte 3/4″ me bllokues uji

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89227 – Rakoderi e shpejte 3/4″ me bllokues uji”