Suport për blerje !
Ofertë!

89225 – Rakoderi e shpejte 1/2″ me bllokues uji

Çmimi origjinal qe: 90 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-11%

Rakoderi e shpejte 1/2″ me bllokues uji

89225 - Rakoderi e shpejte 1/2" me bllokues uji 90 L Çmimi origjinal qe: 90 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rakoderi e shpejte 1/2″ me bllokues uji

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89225 – Rakoderi e shpejte 1/2″ me bllokues uji”