Suport për blerje !
Ofertë!

89163 – Vadites I fshehur 1/2” F , 25-360grade 10M

Çmimi origjinal qe: 530 L.Çmimi i tanishëm është: 490 L.

-8%

Vadites I fshehur 1/2” F , 25-360grade 10M

89163 - Vadites I fshehur 1/2'' F , 25-360grade 10M 530 L Çmimi origjinal qe: 530 L.490 LÇmimi i tanishëm është: 490 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vadites I fshehur 1/2” F , 25-360grade 10M

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89163 – Vadites I fshehur 1/2” F , 25-360grade 10M”