Suport për blerje !
Ofertë!

89259 – Sperkates metalik 24m 45-360grade

Çmimi origjinal qe: 690 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-6%

Sperkates metalik 24m 45-360grade

89259 - Sperkates metalik 24m 45-360grade 690 L Çmimi origjinal qe: 690 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates metalik 24m 45-360grade

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89259 – Sperkates metalik 24m 45-360grade”