Suport për blerje !
Ofertë!

89105 – Bashkuese bronzi per tub 3/4”

Çmimi origjinal qe: 900 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-12%

Bashkuese bronzi per tub 3/4”

89105 - Bashkuese bronzi per tub 3/4'' 900 L Çmimi origjinal qe: 900 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bashkuese bronzi per tub 3/4”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89105 – Bashkuese bronzi per tub 3/4””