Suport për blerje !
Ofertë!

89104 – Bashkuese bronzi per tub 1/2”

Çmimi origjinal qe: 580 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-5%

Bashkuese bronzi per tub 1/2”

89104 - Bashkuese bronzi per tub 1/2'' 580 L Çmimi origjinal qe: 580 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bashkuese bronzi per tub 1/2”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89104 – Bashkuese bronzi per tub 1/2””