Suport për blerje !
Ofertë!

88740 – Rrjete hije 1.5m x 10m / 90gr/m2

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

-11%

Rrjete hije 1.5m x 10m / 90gr/m2

88740 - Rrjete hije 1.5m x 10m / 90gr/m2 2,800 L Çmimi origjinal qe: 2,800 L.2,500 LÇmimi i tanishëm është: 2,500 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrjete hije 1.5m x 10m / 90gr/m2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “88740 – Rrjete hije 1.5m x 10m / 90gr/m2”