Suport për blerje !
Ofertë!

40-420 – Sarre dore me hark per dru 21″ 533 mm IDEAL (3 cope)

Çmimi origjinal qe: 2,200 L.Çmimi i tanishëm është: 1,890 L.

-14%

Sarre dore me hark per dru 21″ 533 mm IDEAL (3 cope)

40-420 - Sarre dore me hark per dru 21" 533 mm IDEAL (3 cope) 2,200 L Çmimi origjinal qe: 2,200 L.1,890 LÇmimi i tanishëm është: 1,890 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sarre dore me hark per dru 21″ 533 mm IDEAL (3 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “40-420 – Sarre dore me hark per dru 21″ 533 mm IDEAL (3 cope)”