Suport për blerje !
Ofertë!

71838 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 1000MM

Çmimi origjinal qe: 400 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-13%

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 1000MM

71838 - Tub fleksibel F/M 3/8" 3/8" 1000MM 400 L Çmimi origjinal qe: 400 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 1000MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71838 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 1000MM”