Suport për blerje !
Ofertë!

5810000 – Prize industriale trefazore ajrore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

Çmimi origjinal qe: 1,600 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.

-13%

Prize industriale trefazore ajrore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

5810000 - Prize industriale trefazore ajrore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V 1,600 L Çmimi origjinal qe: 1,600 L.1,390 LÇmimi i tanishëm është: 1,390 L.
Brand:AY-KA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prize industriale trefazore ajrore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “5810000 – Prize industriale trefazore ajrore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V”