Suport për blerje !
Ofertë!

577616901 – Trajler bujqesie 150kg, goma 16”

Çmimi origjinal qe: 29,000 L.Çmimi i tanishëm është: 27,500 L.

-5%

Trajler bujqesie 150kg, goma 16”

577616901 - Trajler bujqesie 150kg, goma 16'' 29,000 L Çmimi origjinal qe: 29,000 L.27,500 LÇmimi i tanishëm është: 27,500 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trajler bujqesie 150kg, goma 16”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577616901 – Trajler bujqesie 150kg, goma 16””