Suport për blerje !
Ofertë!

34.370.10 – Turrjele rezerve 120mm per turrjelen 2 ne 1

Çmimi origjinal qe: 4,900 L.Çmimi i tanishëm është: 4,500 L.

-8%

Turrjele rezerve 120mm per turrjelen 2 ne 1

34.370.10 - Turrjele rezerve 120mm per turrjelen 2 ne 1 4,900 L Çmimi origjinal qe: 4,900 L.4,500 LÇmimi i tanishëm është: 4,500 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Turrjele rezerve 120mm per turrjelen 2 ne 1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “34.370.10 – Turrjele rezerve 120mm per turrjelen 2 ne 1”