Suport për blerje !
Ofertë!

50-750 – Pistolete vaditje multifunksionale koke dushi me rakoderi 1/2″ – 5/8″ VARIANT IDEAL (6cope)

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.

-7%

Pistolete vaditje multifunksionale koke dushi me rakoderi 1/2″ – 5/8″ VARIANT IDEAL (6cope)

50-750 - Pistolete vaditje multifunksionale koke dushi me rakoderi 1/2" - 5/8" VARIANT IDEAL (6cope) 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,390 LÇmimi i tanishëm është: 1,390 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete vaditje multifunksionale koke dushi me rakoderi 1/2″ – 5/8″ VARIANT IDEAL (6cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “50-750 – Pistolete vaditje multifunksionale koke dushi me rakoderi 1/2″ – 5/8″ VARIANT IDEAL (6cope)”