Suport për blerje !
Ofertë!

53-320 – Pistolete vaditje ERGO 1/2”, 3/4 ” (4 cope)

Çmimi origjinal qe: 1,900 L.Çmimi i tanishëm është: 1,650 L.

-13%

Pistolete vaditje ERGO 1/2”, 3/4 ” (4 cope)

53-320 - Pistolete vaditje ERGO 1/2'', 3/4 '' (4 cope) 1,900 L Çmimi origjinal qe: 1,900 L.1,650 LÇmimi i tanishëm është: 1,650 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete vaditje ERGO 1/2”, 3/4 ” (4 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “53-320 – Pistolete vaditje ERGO 1/2”, 3/4 ” (4 cope)”