Suport për blerje !
Ofertë!

45.143.10 – Trapan me goditje 18V TP-CD 18/120 Li-i BL, 120Nm, pa karboncina (vetem trup)

Çmimi origjinal qe: 17,540 L.Çmimi i tanishëm është: 12,900 L.

-26%
45.143.10 - Trapan me goditje 18V TP-CD 18/120 Li-i BL, 120Nm, pa karboncina (vetem trup) 17,540 L Çmimi origjinal qe: 17,540 L.12,900 LÇmimi i tanishëm është: 12,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje 18V TP-CD 18/120 Li-i BL, 120Nm, pa karboncina (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “45.143.10 – Trapan me goditje 18V TP-CD 18/120 Li-i BL, 120Nm, pa karboncina (vetem trup)”