Suport për blerje !
Ofertë!

491233 – Trapan me goditje 2 marshe PD2G 18.0-EC me bateri 18 V (vetem trup)

Çmimi origjinal qe: 28,460 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-30%

Trapan me goditje 2 marshe PD2G 18.0-EC me bateri 18 V (vetem trup)

491233 - Trapan me goditje 2 marshe PD2G 18.0-EC me bateri 18 V (vetem trup) 28,460 L Çmimi origjinal qe: 28,460 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:FLEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje 2 marshe PD2G 18.0-EC me bateri 18 V (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “491233 – Trapan me goditje 2 marshe PD2G 18.0-EC me bateri 18 V (vetem trup)”