Suport për blerje !
Ofertë!

45.114.89 – Set me 2 bateri 18V /4.0 Ah( pa karikues)

Çmimi origjinal qe: 16,900 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-30%
45.114.89 - Set me 2 bateri 18V /4.0 Ah( pa karikues) 16,900 L Çmimi origjinal qe: 16,900 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 2 bateri 18V /4.0 Ah( pa karikues)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “45.114.89 – Set me 2 bateri 18V /4.0 Ah( pa karikues)”