Suport për blerje !
Ofertë!

3299/3232 – Brryl 32 x 32 PN10

Çmimi origjinal qe: 380 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-8%

Brryl 32 x 32 PN10

3299/3232 - Brryl 32 x 32 PN10 380 L Çmimi origjinal qe: 380 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl 32 x 32 PN10

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3299/3232 – Brryl 32 x 32 PN10”