Suport për blerje !
Ofertë!

3291/2525 – Ti 25 x 25 x 25 PN6 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 300 L.Çmimi i tanishëm është: 250 L.

-17%

Ti 25 x 25 x 25 PN6 (50 cope)

3291/2525 - Ti 25 x 25 x 25 PN6 (50 cope) 300 L Çmimi origjinal qe: 300 L.250 LÇmimi i tanishëm është: 250 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti 25 x 25 x 25 PN6 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3291/2525 – Ti 25 x 25 x 25 PN6 (50 cope)”