Suport për blerje !
Ofertë!

3251/0202 – Manikote F/Mashkull 20 x 3/4” PN6 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 90 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-11%

Manikote F/Mashkull 20 x 3/4” PN6 (50 cope)

3251/0202 - Manikote F/Mashkull 20 x 3/4” PN6 (50 cope) 90 L Çmimi origjinal qe: 90 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 20 x 3/4” PN6 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3251/0202 – Manikote F/Mashkull 20 x 3/4” PN6 (50 cope)”