Suport për blerje !
Ofertë!

3252/0253 – Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN10 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 220 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-9%

Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN10 (50 cope)

3252/0253 - Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN10 (50 cope) 220 L Çmimi origjinal qe: 220 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN10 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3252/0253 – Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN10 (50 cope)”