Suport për blerje !
Ofertë!

259110E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 11,0 mm (1 cope)

Çmimi origjinal qe: 4,020 L.Çmimi i tanishëm është: 2,790 L.

-31%
259110E - Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 11,0 mm (1 cope) 4,020 L Çmimi origjinal qe: 4,020 L.2,790 LÇmimi i tanishëm është: 2,790 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 11,0 mm (1 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “259110E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 11,0 mm (1 cope)”