Suport për blerje !
Ofertë!

259010E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 1,0 mm (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 500 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-10%
259010E - Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 1,0 mm (10 cope) 500 L Çmimi origjinal qe: 500 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 1,0 mm (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “259010E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 1,0 mm (10 cope)”