Suport për blerje !
Ofertë!

163296 – Silikon Sanitar Tekasil per Fuga – Manhattan/Kaf ne portokall 300ml (8 cope)

Çmimi origjinal qe: 1,140 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-22%
163296 - Silikon Sanitar Tekasil per Fuga - Manhattan/Kaf ne portokall 300ml (8 cope) 1,140 L Çmimi origjinal qe: 1,140 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:TKK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Silikon Sanitar Tekasil per Fuga – Manhattan/Kaf ne portokall 300ml (8 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “163296 – Silikon Sanitar Tekasil per Fuga – Manhattan/Kaf ne portokall 300ml (8 cope)”