Suport për blerje !
Ofertë!

159533 – Silikon Universal Tekadom Parket- Ash/ Frasher 300ml (12 cope)

Çmimi origjinal qe: 440 L.Çmimi i tanishëm është: 330 L.

-25%
159533 - Silikon Universal Tekadom Parket- Ash/ Frasher 300ml (12 cope) 440 L Çmimi origjinal qe: 440 L.330 LÇmimi i tanishëm është: 330 L.
Brand:TKK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Silikon Universal Tekadom Parket- Ash/ Frasher 300ml (12 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “159533 – Silikon Universal Tekadom Parket- Ash/ Frasher 300ml (12 cope)”