Suport për blerje !

113794 Korrese Bari me benzine Gjeresi prerje 42 cm

32,900 L

113794 – Korrese Bari me benzine Easy 4.2 P-S / 2.0 kW 42 cm

Korrese Bari me benzine Easy 4.2 P-S / 2.0 kW 42 cm

Gjerësia e prerjes 42 cm – ideale për kopshte të vogla dhe të mesme deri në 800 m2
Kuvertë e fortë kositëse çeliku për jetë të gjatë pune.
Dorezë në formë ergonomike për punë të rehatshme
Rrotat XL për manovrim të lehtë
Rregullimi qendror i lartësisë së prerjes

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
113794 Korrese Bari me benzine Gjeresi prerje 42 cm 32,900 L
Brand:AL-KO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

E lehtë dhe praktike: ja si prezantohet Easy Lawn Mower me një çmim tërheqës –

Kështu bëhet mekënaqësi kositja e lëndinës!

Kositësja e barit me benzinë Easy 4.20 P-S

Kositësja Easy 4.20 P-S bën përshtypje me raportin e saj të shkëlqyer çmim-performancë. Me teknologjinë e saj të besueshme, kositësja e lëndinës Easy 4.20 P-S me benzinë e bën më të lehtë për ju të punoni në kopshtin tuaj. Koleksioni i barit prej pëlhure 50L ngjitet lehtësisht në kuvertën e çelikut aerodinamik, i cili siguron performancë mbresëlënëse të kositjes dhe një jetë të gjatë shërbimi.

Detajet teknike të makinës kositëse të lëndinës Easy 4.20 P-S me benzinë

Kjo kositëse bari me benzinë ka një gjerësi prerjeje prej 42 cm / 16” dhe bën kositje të lehtë dhe të manovrueshme në lëndina deri në 800 m2. Lartësia e prerjes mund të rregullohet në mënyrë qendrore në 7 faza duke përdorur një levë të vetme dhe me lartësitë e kositjes që variojnë nga 30 mm në 75 mm, mund të jeni të sigurt se do të arrini përfundimin e dëshiruar në lëndinë. Me një motor AL-KO Tech 140 të lehtë për t’u ndezur me primer, një timon të projektuar në mënyrë ergonomike dhe rrota me lëvizje të qetë, kjo kositës është e thjeshtë dhe e rehatshme për t’u përdorur. Falë kuvertës aerodinamike prerëse të fletëve të çelikut, arrihen rezultate optimale të grumbullimit. Koleksioni i madh i barit 50 litra do të thotë që kërkon zbrazje më rrallë duke ju lejuar të përfundoni shpejt punën e kositjes.

Blini kositësin e lëndinës Easy 4.20 P-S me benzinë dhe alternativat

Blini Easy 4.20 P-S direkt nga prodhuesi në ne departamentin e kopshtarise ose nga shitësi juaj lokal Baumarket. Kositësja e lëndinës Easy 4.20 P-S me benzinë është një kositëse efikase për punën e kopshtit tuaj me një çmim tërheqës. Nëse do të preferonit një kositëse bari me benzinë me gjerësi prerjeje dhe lëvizje me rrota më të gjerë, ju rekomandojmë kositësen me benzinë vetëlëvizëse Easy 4.60 SP-S.