Suport për blerje !
Ofertë!

108518 – Punto Freze per trapan magnetik 18.0 mm / 55mm-88mm

Çmimi origjinal qe: 10,730 L.Çmimi i tanishëm është: 7,200 L.

-33%
108518 - Punto Freze per trapan magnetik 18.0 mm / 55mm-88mm 10,730 L Çmimi origjinal qe: 10,730 L.7,200 LÇmimi i tanishëm është: 7,200 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze per trapan magnetik 18.0 mm / 55mm-88mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “108518 – Punto Freze per trapan magnetik 18.0 mm / 55mm-88mm”