Suport për blerje !
Ofertë!

YT-84916 – Palle 25cm 3/8″ 1.1mm 40dh

Çmimi origjinal qe: 900 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-12%

Palle 25cm 3/8″ 1.1mm 40dh

YT-84916 - Palle 25cm 3/8" 1.1mm 40dh 900 L Çmimi origjinal qe: 900 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 25cm 3/8″ 1.1mm 40dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-84916 – Palle 25cm 3/8″ 1.1mm 40dh”