Suport për blerje !
Ofertë!

YT-23703 – Pistolete ajri per fryrje gomash me manometer e drejte

Çmimi origjinal qe: 4,180 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-31%

Pistolete ajri per fryrje gomash me manometer e drejte

YT-23703 - Pistolete ajri per fryrje gomash me manometer e drejte 4,180 L Çmimi origjinal qe: 4,180 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete ajri per fryrje gomash me manometer e drejte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-23703 – Pistolete ajri per fryrje gomash me manometer e drejte”