Suport për blerje !
Ofertë!

YT-1685 – Celes fiso-stel kriket me levizje 19mm

Çmimi origjinal qe: 1,380 L.Çmimi i tanishëm është: 1,250 L.

-9%

Celes fiso-stel kriket me levizje 19mm

YT-1685 - Celes fiso-stel kriket me levizje 19mm 1,380 L Çmimi origjinal qe: 1,380 L.1,250 LÇmimi i tanishëm është: 1,250 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes fiso-stel kriket me levizje 19mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-1685 – Celes fiso-stel kriket me levizje 19mm”