Suport për blerje !
Ofertë!

YT-1680 – Celes fiso-stel kriket me levizje 14mm

Çmimi origjinal qe: 1,250 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-29%

Celes fiso-stel kriket me levizje 14mm

YT-1680 - Celes fiso-stel kriket me levizje 14mm 1,250 L Çmimi origjinal qe: 1,250 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes fiso-stel kriket me levizje 14mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-1680 – Celes fiso-stel kriket me levizje 14mm”