Suport për blerje !
Ofertë!

YT-1674 – Celes fiso-stel kriket me levizje 8mm

Çmimi origjinal qe: 790 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-18%

Celes fiso-stel kriket me levizje 8mm

YT-1674 - Celes fiso-stel kriket me levizje 8mm 790 L Çmimi origjinal qe: 790 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes fiso-stel kriket me levizje 8mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-1674 – Celes fiso-stel kriket me levizje 8mm”