Suport për blerje !
Ofertë!

WQC5534 – Ore vaditje dixhitale 3/4”, 4 Bar, 50 Lt/min

Çmimi origjinal qe: 4,000 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-13%

Ore vaditje dixhitale 3/4”, 4 Bar, 50 Lt/min

WQC5534 - Ore vaditje dixhitale 3/4'', 4 Bar, 50 Lt/min 4,000 L Çmimi origjinal qe: 4,000 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ore vaditje dixhitale 3/4”, 4 Bar, 50 Lt/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WQC5534 – Ore vaditje dixhitale 3/4”, 4 Bar, 50 Lt/min”