Suport për blerje !
Ofertë!

WLD1H06 – Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×6 (Kapaciteti 150 kg)

Çmimi origjinal qe: 7,100 L.Çmimi i tanishëm është: 5,900 L.

-17%

Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×6 (Kapaciteti 150 kg)

WLD1H06 - Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1x6 (Kapaciteti 150 kg) 7,100 L Çmimi origjinal qe: 7,100 L.5,900 LÇmimi i tanishëm është: 5,900 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×6 (Kapaciteti 150 kg)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WLD1H06 – Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×6 (Kapaciteti 150 kg)”