Suport për blerje !

HAS123002 – Vizore kendesh inoxi 300 mm

990 L

Vizore kendesh inoxi 300 mm

HAS123002 - Vizore kendesh inoxi 300 mm 990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vizore kendesh inoxi 300 mm

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HAS123002 – Vizore kendesh inoxi 300 mm”