Suport për blerje !
Ofertë!

V400RAD.2 – RAL 9010 Spraj boje akrilik e Bardhe e Paster (Per elektroshtepiake) 400 ml ( 6 cope )

Çmimi origjinal qe: 840 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-30%
V400RAD.2 - RAL 9010 Spraj boje akrilik e Bardhe e Paster (Per elektroshtepiake) 400 ml ( 6 cope ) 840 L Çmimi origjinal qe: 840 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

RAL 9010 Spraj boje akrilik e Bardhe e Paster (Per elektroshtepiake) 400 ml ( 6 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “V400RAD.2 – RAL 9010 Spraj boje akrilik e Bardhe e Paster (Per elektroshtepiake) 400 ml ( 6 cope )”