Suport për blerje !
Ofertë!

V400FLUOR.4 – Spraj boje zmalto me efekt fosforeshent Jeshil 400ml ( 6 cope )

Çmimi origjinal qe: 790 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-18%

Spraj boje zmalto me efekt fosforeshent Jeshil 400ml ( 6 cope )

V400FLUOR.4 - Spraj boje zmalto me efekt fosforeshent Jeshil 400ml ( 6 cope ) 790 L Çmimi origjinal qe: 790 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Spraj boje zmalto me efekt fosforeshent Jeshil 400ml ( 6 cope )