Trapan pa goditje elektrik 500W 0-3300rpm
Vlerësuar me 0 nga 5

Trapan pa goditje elektrik 500W 0-3300rpm

3,490 L

Trapan pa goditje elektrik 500W 0-3300rpm, me shpejtesi te ndryshueshme


Kodi: ED50028

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan pa goditje elektrik 500W 0-3300rpm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *