Suport për blerje !
Ofertë!

TEL06011 – Krik kambio, Kapaciteti 0.6 Ton

Çmimi origjinal qe: 38,490 L.Çmimi i tanishëm është: 32,900 L.

-15%
TEL06011 - Krik kambio, Kapaciteti 0.6 Ton 38,490 L Çmimi origjinal qe: 38,490 L.32,900 LÇmimi i tanishëm është: 32,900 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik kambio, Kapaciteti 0.6 Ton

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TEL06011 – Krik kambio, Kapaciteti 0.6 Ton”