Set me gota druri
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me gota druri

650 L

Marka:INGCO

Set me 7 gota druri: 26,32,38,50,56,63 mm


Kodi: AKHS702

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me gota druri”