Suport për blerje !
Ofertë!

CHPTB7860301 – Set me 3 furca boje

Çmimi origjinal qe: 380 L.Çmimi i tanishëm është: 270 L.

-29%

Set me 3 furca boje

CHPTB7860301 - Set me 3 furca boje 380 L Çmimi origjinal qe: 380 L.270 LÇmimi i tanishëm është: 270 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CHPTB7860301 – Set me 3 furca boje”