Suport për blerje !

HKPS28318 – Set me 3 pinca (pince 8, pince me maje te gjate 6, trokeze 6)

1,990 L

Set me 3 pinca (pince 8, pince me maje te gjate 6, trokeze 6)

HKPS28318 - Set me 3 pinca (pince 8, pince me maje te gjate 6, trokeze 6) 1,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKPS28318 – Set me 3 pinca (pince 8, pince me maje te gjate 6, trokeze 6)”